• Hippo المپیاد جهانی (هیپو)

  Hippo المپیاد جهانی (هیپو

  هم اکنون 6 مهرماه 1402 در حال برگزاری فینال 2023 در رم ایتالیا هستیم .

  المپیاد جهانی زبان هیپو یک آزمون بین المللی است که 11 سال است در حال برگزاری می باشد و ایران در سال 2020 برای اولین بار در این المپیاد شرکت کرده است.آموزشگاه پویا با مدیریت جناب آقای رامین فروزانفر نیز از سال 2022 شروع به فعالیت نموده و امسال سومین سال همکاری این آموزشگاه با هیپو می باشد که قبولی قابل توجهی در عرصه جهانی داشته است. امسال  سال 2023 بیش از 80 هزار نفر داوطلب از سراسر دنیا از 70 کشور در این المپیاد حضور داشتند.

 • vcvسیستم انحصاری و هیبرید

  vcv سیستم

  vcv یک برند ثبت شده تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است بسیار مدرن و منحصر به فرد می باشد.این سیستم انحصاری و هیبرید آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان می باشد.

  آموزشگاه زبان پویا با مدیریت جناب آقای رامین فروزانفر به عنوان نماینده مجاز گروه انتشاراتی آموزشی وی سی وی vcv در شهر کرج استان البرز انتخاب شده است. این نمایندگی صرفا به آموزشگاه های معتبر و تایید شده اعطا می شود.اموزشگاه متعهد شده است ارزش ها و استانداردهای کیفی را به طور دقیق و کامل رعایت کرده و خدمات آموزشی و پشتیبانی را با بهترین کیفیت ممکن ارایه کند.

 • پیله تا پرواز

  پیله تا پرواز

  پیله تا پرواز یک سیستم آموزشی آکادمی کودک دو زبانه و چند زبانه است.برگزاری این سیستم آموزشی با بازی و کارتون به سبک زبان مادری می باشد. این متد تحت لیسانس دانشگاه منچستر انگلستان است، که آموزشگاه پویا با مدیریت جناب آقای رامین فروزانفر به عنوان نماینده مجاز ازمهر ماه 1402 در شهر کرج استان البرز تایید شده است.

  لازم به ذکر است که نمایندگی این متد به آموزشگاه های معتبر و تایید شده اعطا می شود.و آموزشگاه متعهد شده است که ارزش ها و استانداردهای کیفی را به طور دقیق و کامل رعایت کرده،خدمات اموزشی و پشتیبانی را با بهترین کیفیت ممکن ارایه کند.